Kontaktai

Kaunas                                           

Islandijos pl. 181 c                                               

Projektų vadovas-pardavimai  

Laimonas Vaitekaitis

mob. +370-650-66608      

e.mail   info@vytostogai.lt

Projektų vadovas-pardavimai                 

Algirdas Statkevičius 

mob. +370-655-95664      

el. p. Algis@vytostogai.lt

Prekybos vadovas

Tadas Martusevičius

 +370-650-66606

el. p.  Tadas@vytostogai.lt

Gamybos vadovas

Vilius Martusevičius 

mob. +370-650-66610

e.mail   vilius@vytostogai.lt

Projektu vadovas-pardavimai                 

Justinas Marazas

mob.   +370-630-06606   

e.mail   justinas@vytostogai.lt

 

       


 Vilnius

Kalvarijų g. 125, (Vilniaus Sigma teritorija 1-as korpusas)

Telefonas /Faksas 8-52-72-79-85,

 

Projektų vadovas 

Mindaugas Mikaliūkštis

mob. +370 699 09075

mindaugas@vytostogai.lt

INFO

 

mob. +370 699 66276

vilnius@vytostogai.lt

mob +370-699-09075

vilnius@vytostogai.lt 

įmonės Rekvizitai:

Uab "Pruszynski ir partneriai" 

A/S LT21 4010 0425 0086 2831

AB DnB  BANKAS

Banko kodas 40100

Įmonės kodas 110865943

PVM kodas LT 108659413

Islandijos pl. 181c. Lt-49121, Kaunas

Tel/faks. +370 37 352506

info@vytostogai.lt

          Alytus

Uždaroji akcinė bendrovė "DOTESTA"

REKVIZITAI:
Administracinis ir ekspozicijos: Santaikos g. 10, Alytus.
Korespondencijai: Miško g. 14-40, Alytus

Mob. tel.  +370 612 505 00